Titles you rated
- Merry MaryRated ★ 4.5
Alone in LoveRated ★ 4.0
Woman of DignityRated ★ 3.5
SKY CastleRated ★ 4.5
My GirlRated ★ 4.0
Coffee PrinceRated ★ 5.0
Be MelodramaticRated ★ 3.5
The Village: Achiara's SecretRated ★ 4.0
When the Camellia BloomsRated ★ 4.5
Discovery of RomanceRated ★ 5.0
Strong Woman Do Bong SoonRated ★ 3.5
The Greatest LoveRated ★ 4.0
LuciferRated ★ 4.5
LuciferRated ★ 4.0
YoungerRated ★ 4.5
YoungerRated ★ 4.0
Game of Thrones Season 6Rated ★ 4.5
Black BooksRated ★ 3.0
Worlds WithinRated ★ 3.5
Life on MarsRated ★ 3.5