Series
Ratings
10
Hikaru no GoRated ★ 5.0
The Big Bang Theory Season 7Rated ★ 5.0
Modern FamilyRated ★ 5.0
The Big Bang Theory Season 3Rated ★ 5.0
The Big Bang Theory Season 2Rated ★ 5.0
Modern FamilyRated ★ 5.0
The Big Bang Theory Season 1Rated ★ 5.0
Sword Art OnlineRated ★ 0.5
Re: Life in a different world from zeroRated ★ 0.5
Attack on TitanRated ★ 5.0