Series
Ratings
17
My Husband Got a FamilyRated ★ 2.5
HealerRated ★ 4.5
King of Baking, Kim Tak GooRated ★ 3.5
Bridal MaskRated ★ 4.5
The Moon Embracing the SunRated ★ 4.0
Empress KiRated ★ 4.5
Earth Marble World TourRated ★ 2.5
Gossip GirlRated ★ 3.5
Splash Splash LoveRated ★ 4.5
Fight For My WayRated ★ 4.0
Juvenile JusticeRated ★ 3.5
Narco-SaintsRated ★ 2.0
LTNSRated ★ 5.0
Mr. QueenRated ★ 4.5
Mr. SunshineRated ★ 5.0
Crash Course in RomanceRated ★ 4.0
Descendants of the SunRated ★ 1.0