Titles you rated
A House of DynamiteRated ★ 3.0
Predator: BadlandsRated ★ 3.5
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 4.5
BedevilledRated ★ 3.5
28 Years LaterRated ★ 3.0
BelieverRated ★ 4.0
Attack on Titan the Movie: The Last AttackRated ★ 4.5
Castaway on the MoonRated ★ 4.0
Memories of MurderRated ★ 4.5
The Roundup: PunishmentRated ★ 2.0
EscapeRated ★ 3.5
The SubstanceRated ★ 4.5
Civil WarRated ★ 4.0
AbigailRated ★ 3.0
UprisingRated ★ 3.5
Joker: Folie À DeuxRated ★ 3.0
Alien: RomulusRated ★ 4.0
Deadpool & WolverineRated ★ 3.0
ExhumaRated ★ 4.0
12.12: THE DAYRated ★ 4.5