Titles you rated
When the Camellia BloomsRated ★ 4.5
Weak Hero Class Season 2Rated ★ 2.5
Friendly RivalryRated ★ 2.5
AdolescenceRated ★ 3.0
When Life Gives You TangerinesRated ★ 4.5
One PieceRated ★ 4.0- JeongnyeonRated ★ 3.0
She Loves to Cook, and She Loves to EatRated ★ 3.0
Movie RoomRated ★ 4.0
The Queen's GambitRated ★ 4.0
NavilleraRated ★ 4.5
Doctor SlumpRated ★ 3.0
Daily Dose of SunshineRated ★ 3.5
Kieta HatsukoiRated ★ 3.5
StartupRated ★ 3.0
Sing Again 2Rated ★ 3.5
PLAYou Level Up: The World Where Villains Live Season 2Rated ★ 3.5
PLAYouRated ★ 3.5
Haikyu!! To the TopRated ★ 4.0
Haikyu!!: Karasuno High School vs Shiratorizawa High SchoolRated ★ 3.5