Titles you rated
300Rated ★ 5.0
Terminator SalvationRated ★ 4.0
GladiatorRated ★ 5.0
The Day After TomorrowRated ★ 5.0
ConstantineRated ★ 4.0
The Lord of the Rings: The Two TowersRated ★ 4.0
2012Rated ★ 4.0
August RushRated ★ 4.0- BlackRated ★ 4.0
Van HelsingRated ★ 4.0
Drag Me to HellRated ★ 1.0
Tears of the SunRated ★ 3.0
Flags of Our FathersRated ★ 3.0
Sin CityRated ★ 4.0
Kingdom of HeavenRated ★ 4.0
Sherlock HolmesRated ★ 3.0
CloverfieldRated ★ 1.0
Transformers: Dark of the MoonRated ★ 4.0
Harry Potter and the Half Blood PrinceRated ★ 4.0
Letters from Iwo JimaRated ★ 3.0