Titles you rated
Seven DaysRated ★ 3.0
PrisonersRated ★ 3.5
The FakeRated ★ 3.5
Once Upon a Time in High SchoolRated ★ 3.0
True LiesRated ★ 4.0
Between Love and HateRated ★ 3.5
MulanRated ★ 3.5
AladdinRated ★ 4.5
Over My Dead BodyRated ★ 3.5
Ace Ventura: Pet DetectiveRated ★ 3.5
Liar LiarRated ★ 3.5
Dumb and DumberRated ★ 3.5
Lump of SugarRated ★ 2.5
Running ManRated ★ 1.5
Never Back DownRated ★ 3.0
Final Destination 2Rated ★ 3.0
OseamRated ★ 3.0
The President's BarberRated ★ 4.0
TaxiRated ★ 3.5
The SuspectRated ★ 3.5