Titles you rated
Now You See Me: Now You Don'tRated ★ 0.5
One Battle After AnotherRated ★ 4.0
The WhaleRated ★ 4.0- My Daughter is a ZombieRated ★ 4.0
F1: The MovieRated ★ 5.0
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba - Infinity CastleRated ★ 3.5
PinocchioRated ★ 5.0
Bird BoxRated ★ 4.0
SwiriRated ★ 4.0
KPop Demon HuntersRated ★ 3.5
Lilo & StitchRated ★ 4.0
ElioRated ★ 4.0
MirageRated ★ 4.0
DownsizingRated ★ 0.5
The SubstanceRated ★ 2.0
Thunderbolts*Rated ★ 4.0
Kill Bill: Vol. 1Rated ★ 3.0
The Solitary GourmetRated ★ 5.0
Mickey 17Rated ★ 4.5
The Berlin FileRated ★ 4.0