Series
Ratings
110
Farming Life in Another WorldRated ★ 3.0
Oshi no Ko Season 2Rated ★ 3.5
Oshi no KoRated ★ 3.5
Shop of the LampRated ★ 4.5
ERASEDRated ★ 4.5
Kaiju No. 8Rated ★ 4.0
PSYCHO-PASSRated ★ 4.5
A Shop for KillersRated ★ 4.0
Arcane Season 1Rated ★ 4.5
Big Bet Season 2Rated ★ 3.0
Big Bet Season 1Rated ★ 4.5
Attack on Titan The Final Season Part 3Rated ★ 5.0- Attack on Titan The Final Season Part 4Rated ★ 5.0
Attack on Titan The Final Season Part 2Rated ★ 5.0
The Book of Boba FettRated ★ 4.0
The MandalorianRated ★ 4.5
The MandalorianRated ★ 5.0
Bridal MaskRated ★ 4.5
Dream HighRated ★ 4.0
Violet EvergardenRated ★ 2.5