Movies
Ratings
106
JokerRated ★ 2.5
Marriage StoryRated ★ 4.5
Bohemian RhapsodyRated ★ 4.0
Warm BodiesRated ★ 2.0
The Hunger Games: Mockingjay - Part 2Rated ★ 4.0
UsRated ★ 1.0
LucyRated ★ 3.5
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 4.0
Ocean's EightRated ★ 4.0
Harry Potter and the Half Blood PrinceRated ★ 3.5
Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black PearlRated ★ 3.5
Hidden FiguresRated ★ 4.5
Captain MarvelRated ★ 4.0
Ant-ManRated ★ 3.5
Harry Potter and the Goblet of FireRated ★ 4.0
How to Train Your DragonRated ★ 3.5
MaleficentRated ★ 3.5
AquamanRated ★ 2.5
TwilightRated ★ 3.0
A Star Is BornRated ★ 4.5