Titles you rated
Breakfast at Tiffany'sRated ★ 3.0
Funny GamesRated ★ 2.5
Umamusume: Pretty Derby – Beginning of a New EraRated ★ 4.5- Wallace & Gromit The Classic CollectionRated ★ 4.0
Millennium ActressRated ★ 4.0
Going by the BookRated ★ 4.5- 두 교수의 은밀한 만남Rated ★ 4.0
- Tenderly CrunchRated ★ 2.5
ArrivalRated ★ 4.0
John Dies at the EndRated ★ 3.5- Detective Conan, the mystery of the legendary monster birdRated ★ 3.5
The LodgeRated ★ 2.5
PsychoRated ★ 3.0
MoonRated ★ 4.0
FrankRated ★ 5.0
Don't Hug Me, I'm Scared II: TimeRated ★ 4.0
Lost HighwayRated ★ 3.0
As Good As It GetsRated ★ 4.0
The SubstanceRated ★ 3.0
American AnimalsRated ★ 3.0