Titles you rated
LobbyRated ★ 2.0
KOKUHORated ★ 2.5
Good NewsRated ★ 3.0
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 4.0
One Battle After AnotherRated ★ 4.5
No Other ChoiceRated ★ 3.5
Wolf ChildrenRated ★ 3.0
Typhoon ClubRated ★ 4.5
PupariaRated ★ 2.5
Bad LieutenantRated ★ 4.5
First SummerRated ★ 4.0
MisericordiaRated ★ 3.5
8½Rated ★ 4.0
SupermanRated ★ 2.5
RampageRated ★ 1.0
Godzilla: King of the MonstersRated ★ 1.0
Godzilla VS. KongRated ★ 1.0
Jurassic WorldRated ★ 2.0
Jurassic World: Fallen KingdomRated ★ 2.0
Jurassic World: DominionRated ★ 2.0