Movies
Ratings
449
The Wild RobotRated ★ 4.5
One Battle After AnotherRated ★ 4.0
Baby Assassins 2Rated ★ 2.5
Baby AssassinsRated ★ 4.0
Phantom ThreadRated ★ 3.0
Linda Linda LindaRated ★ 3.5
Love in the Big CityRated ★ 3.5
Hidden FaceRated ★ 2.0
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 4.0
The Old Woman with the KnifeRated ★ 1.5
Nausicaä of the Valley of the WindRated ★ 4.0
Swing GirlsRated ★ 4.0
Back to the FutureRated ★ 3.5
The Silence of the LambsRated ★ 3.5
Dead Talents SocietyRated ★ 4.5
Thunderbolts*Rated ★ 4.5
KPop Demon HuntersRated ★ 4.0
SinnersRated ★ 3.5
HappyendRated ★ 4.0
Fried Green TomatoesRated ★ 4.5