Titles you rated
ChernobylRated ★ 4.5
Andor Season 1Rated ★ 4.5
The MandalorianRated ★ 5.0
The MandalorianRated ★ 5.0
My NameRated ★ 2.5
Orange Is the New BlackRated ★ 4.5
Inspector KooRated ★ 4.0
Chainsaw ManRated ★ 3.5
The School Nurse FilesRated ★ 3.5
Sweet Home Season 1Rated ★ 4.0
High School Mystery ClubRated ★ 4.0
A Man on the Inside Season 1Rated ★ 4.5
Brooklyn Nine-NineRated ★ 4.5
SKY CastleRated ★ 3.5
Extraordinary Attorney WooRated ★ 4.0
The Glory Part 1Rated ★ 4.0
Wednesday Season 1Rated ★ 3.5
Infinite ChallengeRated ★ 5.0
Squid Game Season 1Rated ★ 2.0
Arcane Season 1Rated ★ 4.0