Movies
Ratings
270
FrankRated ★ 4.0
Incredibles 2Rated ★ 3.5
ZootopiaRated ★ 4.5
BabylonRated ★ 4.0
The First Slam DunkRated ★ 4.0
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 5.0
A Star Is BornRated ★ 4.5
Coach CarterRated ★ 2.5
Inglourious BasterdsRated ★ 4.0
Deadpool 2Rated ★ 4.5
KingmakerRated ★ 3.5
Django UnchainedRated ★ 4.5
ChefRated ★ 4.0
The Night OwlRated ★ 3.5
Hide and SeekRated ★ 3.5
TenetRated ★ 4.0
Peppermint CandyRated ★ 4.5
My Sassy GirlRated ★ 4.0
Sympathy for Lady VengeanceRated ★ 4.5
Sympathy for Mr. VengeanceRated ★ 5.0