Titles you rated
Look BackRated ★ 5.0
Alien: RomulusRated ★ 4.0
Talk to MeRated ★ 3.0
Killers of the Flower MoonRated ★ 2.5
IdiocracyRated ★ 0.5
Silent HillRated ★ 2.5
Furiosa: A Mad Max SagaRated ★ 4.0
Dune: Part TwoRated ★ 4.5
Inside Out 2Rated ★ 5.0
Dream ScenarioRated ★ 2.0
Three Thousand Years of LongingRated ★ 2.5
The Boy and the HeronRated ★ 3.5
ChefRated ★ 4.5
OppenheimerRated ★ 4.5
ElementalRated ★ 4.0
BabylonRated ★ 1.5
The OutfitRated ★ 3.0
I Don't Feel at Home in This World AnymoreRated ★ 3.5
Little Miss SunshineRated ★ 4.0
Ford v FerrariRated ★ 3.5