Titles you rated
Shop of the LampRated ★ 3.5
Squid Game Season 2Rated ★ 2.5
Squid Game Season 1Rated ★ 3.5
When the Camellia BloomsRated ★ 5.0
Voice season1Rated ★ 4.0
Six Flying DragonsRated ★ 3.5
Splash Splash LoveRated ★ 4.5
W: Two Worlds ApartRated ★ 4.5
It's Okay, It's LoveRated ★ 4.0
Descendants of the SunRated ★ 5.0
My Love From Another StarRated ★ 4.0
GoblinRated ★ 5.0
SignalRated ★ 5.0