Series
Ratings
287- 나와라! 코쿠리 씨Rated ★ 3.0
A Certain Scientific RailgunRated ★ 4.0
Silver SpoonRated ★ 5.0
Ranma 1/2Rated ★ 4.0
Tamako MarketRated ★ 3.0
Recently, My Sister is UnusualRated ★ 3.0
The Pet Girl of SakurasouRated ★ 4.5- I Am a Singer Season 1Rated ★ 5.0
The Devil is a Part-Timer! Season 1Rated ★ 4.5- WORKING'!!Rated ★ 5.0
- WORKING!!!Rated ★ 5.0
- WORKING!!Rated ★ 5.0
- Yankee-kun to Megane-chanRated ★ 4.0
Angel Beats!Rated ★ 5.0
The Melancholy of Haruhi Suzumiya 2Rated ★ 2.0- The Melancholy of Haruhi SuzumiyaRated ★ 5.0
- xxxHOLiC KeiRated ★ 4.5
Im Kkeok JeongRated ★ 4.0
xxxHOLiCRated ★ 5.0
Good Day for Gag Manga 3Rated ★ 4.0