Titles you rated
Link Click Bridon ArcRated ★ 4.5
Link Click Season 2Rated ★ 4.5
Yakuza Fiancé: Raise wa Tanin ga IiRated ★ 3.0
Delicious in DungeonRated ★ 3.5
Ranma1/2Rated ★ 4.0
My Love Story With Yamada-kun at Lv999Rated ★ 3.5
Link ClickRated ★ 4.0
HyoukaRated ★ 3.5
86Rated ★ 3.0
High School Mystery Club Season 3Rated ★ 4.5
Life on MarsRated ★ 3.5
365: Repeat the YearRated ★ 5.0
Skip and LoaferRated ★ 4.5
Big Windup!: Summer Tournament ChapterRated ★ 5.0
In the Name of God: A Holy BetrayalRated ★ 4.0- Unanswered questionsRated ★ 5.0
SPY x FAMILY Season 1 Part 1Rated ★ 4.0
MIU404Rated ★ 4.0
Toilet-Bound Hanako-kunRated ★ 3.5
And Then There Were NoneRated ★ 3.5