Movies
Ratings
329
Hidden FiguresRated ★ 5.0
Spider-Man: Into the Spider-VerseRated ★ 2.0
Confidential AssignmentRated ★ 3.5
Kung Fu Panda 3Rated ★ 3.0
HerRated ★ 5.0
Me Before YouRated ★ 3.0
On Your Wedding DayRated ★ 3.5
The RevenantRated ★ 3.5
Planet of the ApesRated ★ 5.0
SnowpiercerRated ★ 5.0
Art of FightingRated ★ 4.0
Rush HourRated ★ 4.0
Hwayi: A Monster BoyRated ★ 5.0
ShooterRated ★ 4.0
HellboyRated ★ 4.0
12 Years a SlaveRated ★ 4.0
The Hunger Games: Catching FireRated ★ 4.5
Marriage BlueRated ★ 4.0
MaleficentRated ★ 4.0
Rules of DatingRated ★ 4.0