Titles you rated
ExhumaRated ★ 3.5
Red, White & Royal BlueRated ★ 3.5
WonkaRated ★ 4.0
Dr. Cheon and Lost TalismanRated ★ 3.0
ElementalRated ★ 4.0
The Roundup: No Way OutRated ★ 3.0
BarbieRated ★ 4.0
MinariRated ★ 3.5
The FavouriteRated ★ 4.0
Avatar: The Way of WaterRated ★ 3.5
Glass Onion: A Knives Out MysteryRated ★ 4.0
The TranslatorsRated ★ 4.0
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 4.5
HuntRated ★ 3.5- Memoir of a Murdereren: New MemoryRated ★ 3.0
Inglourious BasterdsRated ★ 4.0
Svaha: The Sixth FingerRated ★ 3.5
MoonlightRated ★ 4.0
Top Gun: MaverickRated ★ 5.0
The RoundupRated ★ 4.0