Series
Ratings
66
Brooklyn Nine-NineRated ★ 5.0- The IT CrowdRated ★ 5.0
The IT CrowdRated ★ 5.0
The IT CrowdRated ★ 5.0- The IT CrowdRated ★ 5.0
- 恋がヘタでも生きてますRated ★ 3.0
Cells at Work!Rated ★ 4.0
Skull-face Bookseller Honda-sanRated ★ 4.0
Kiss Him, Not MeRated ★ 3.0
We Married as a Job!Rated ★ 4.0
Ossan's LoveRated ★ 4.5- おっさんずラブ SPRated ★ 4.0
LookoutRated ★ 4.5
Incomplete LifeRated ★ 5.0
Drinking SoloRated ★ 3.0
Nodame CantabileRated ★ 5.0
PastaRated ★ 5.0
Cheese in the TrapRated ★ 1.0
Descendants of the SunRated ★ 4.0
The Girl Who Sees SmellsRated ★ 3.0