Series
Ratings
22
Demon Slayer Entertainment District ArcRated ★ 5.0- Oshi no Ko Season 3Rated ★ 5.0
- Wootso Season 5Rated ★ 5.0
Alya Sometimes Hides Her Feelings in RussianRated ★ 5.0- Toilet-Bound Hanako-kun Season 2 Part 2Rated ★ 5.0
Toilet-Bound Hanako-kun 2Rated ★ 5.0
Toilet-Bound Hanako-kunRated ★ 5.0- Dessert Catch! TeeniepingRated ★ 5.0
- Wootso Season 4Rated ★ 5.0
- Wootso: Goblin Class of Rebirth School Season 2Rated ★ 5.0
After-school Hanako-kunRated ★ 5.0
Oshi no Ko Season 2Rated ★ 5.0
One More Happy EndingRated ★ 4.0
I am Solo, Love ForeverRated ★ 5.0
I Am SoloRated ★ 5.0
Gender Survival: Divided WorldRated ★ 5.0- Damn Good CompanyRated ★ 3.5
Hello, Franceska Season 3Rated ★ 3.0
Silicon ValleyRated ★ 4.5
Silicon ValleyRated ★ 4.5