Titles you rated
AssassinationRated ★ 3.5
New WorldRated ★ 5.0
The Wild RobotRated ★ 4.0
ElioRated ★ 4.0
F1: The MovieRated ★ 3.0
Princes and PrincessesRated ★ 5.0
Speak No EvilRated ★ 2.5
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 4.5
AnoraRated ★ 3.5
The PostmanRated ★ 4.0
The Truman ShowRated ★ 5.0
Green BookRated ★ 4.0
ConclaveRated ★ 4.0
The Fall 4K re-mastered versionRated ★ 5.0
The Children's TrainRated ★ 5.0
The SubstanceRated ★ 4.0
Scent of a WomanRated ★ 5.0
The GodfatherRated ★ 5.0
The FabelmansRated ★ 4.0
Phantom ThreadRated ★ 4.5