Titles you rated
The Umbrella Academy Season 4Rated ★ 4.0
Queen Charlotte: A Bridgerton StoryRated ★ 4.5
Chilling Adventures of Sabrina Season 1 Part 1Rated ★ 4.0
Singles' InfernoRated ★ 0.5
Jujutsu KaisenRated ★ 4.5- The Carrie DiariesRated ★ 4.0
The Carrie DiariesRated ★ 5.0
Good GirlsRated ★ 4.5- My Mad Fat DiaryRated ★ 4.0
Extraordinary Attorney WooRated ★ 2.5
Siren: Survive the IslandRated ★ 4.0
My Love From Another StarRated ★ 5.0
The PoliticianRated ★ 3.5
RiverdaleRated ★ 5.0
Dead to MeRated ★ 4.0
Heartstopper Season 2Rated ★ 3.5
GoblinRated ★ 4.0
AnnaRated ★ 4.0
Boys Over FlowersRated ★ 5.0
Secret GardenRated ★ 5.0