Series
Ratings
13
IRISRated ★ 4.0- Midnight Diner Season 1Rated ★ 4.0
Radiant OfficeRated ★ 1.5
One PieceRated ★ 5.0
High Kick: Revenge of the Short LeggedRated ★ 4.0
High Kick Through The RoofRated ★ 5.0- Men on a MissionRated ★ 4.5
The Greatest LoveRated ★ 4.5
MisfitsRated ★ 3.5
One Punch ManRated ★ 5.0
Great Teacher OnizukaRated ★ 5.0
High KickRated ★ 5.0
Lucky LouieRated ★ 5.0