Titles you rated
Top GunRated ★ 3.5
Harry Potter and the Sorcerer s StoneRated ★ 3.5
The OutlawsRated ★ 3.5
ItRated ★ 3.0
Spider-Man: No Way HomeRated ★ 3.5
Shang-Chi and the Legend of the Ten RingsRated ★ 3.0
House of GucciRated ★ 3.5
Black WidowRated ★ 3.5
AkiraRated ★ 3.0
Kingdom: Ashin of the NorthRated ★ 3.5
CruellaRated ★ 4.0
SoulRated ★ 3.5
TrollsRated ★ 3.0
Demon Slayer the Movie: Mugen TrainRated ★ 4.0
#AliveRated ★ 2.5
Back to the FutureRated ★ 3.5
The Old GuardRated ★ 3.0
BumblebeeRated ★ 3.5
The Lego MovieRated ★ 4.0
Neon Genesis Evangelion: The End of EvangelionRated ★ 4.0