Movies
Ratings
167
A Bug's LifeRated ★ 4.0
28 Weeks LaterRated ★ 4.0
Miss Saigon: 25th AnniversaryRated ★ 3.5
Parasyte: Part 1Rated ★ 4.0
CubeRated ★ 3.5
Coin Locker GirlRated ★ 2.5
ThirstRated ★ 2.5
The PrestigeRated ★ 4.0
The Magnificent SevenRated ★ 3.0
Yes ManRated ★ 4.0
Jumanji: Welcome to the JungleRated ★ 3.5
The Boy and the BeastRated ★ 3.5
Finding DoryRated ★ 3.5
The Hunger Games: Mockingjay - Part 2Rated ★ 4.0
Blood DiamondRated ★ 3.5
Slumdog MillionaireRated ★ 3.5
The Day After TomorrowRated ★ 3.5
My Neighbor TotoroRated ★ 3.5
Kung Fu Panda 2Rated ★ 3.5
Cast AwayRated ★ 4.0