Movies
Ratings
410
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 3.5
The Worst Person in the WorldRated ★ 3.5
Take This WaltzRated ★ 4.5
The SubstanceRated ★ 4.0
AnomalisaRated ★ 3.0
Toy Story 4Rated ★ 3.0
The Little Mermaid II: Return to the SeaRated ★ 2.5
KPop Demon HuntersRated ★ 4.0
Save the Green Planet!Rated ★ 2.5
SicarioRated ★ 3.0
HappyendRated ★ 3.5
Cardcaptor Sakura: The Sealed CardRated ★ 4.0
Castaway on the MoonRated ★ 4.0
SoulRated ★ 3.5
Mickey 17Rated ★ 2.5
PonyoRated ★ 4.5
Digimon Adventure: Last Evolution KizunaRated ★ 4.0
Mission: CrossRated ★ 2.5
Suzume Locking Up the DoorsRated ★ 3.0
WickedRated ★ 2.5