Titles you rated
The SilencedRated ★ 3.5
InterstellarRated ★ 4.5
The AttorneyRated ★ 5.0
A Taxi DriverRated ★ 4.5
Flying ColorsRated ★ 5.0
Now You See MeRated ★ 4.5
Alice Through the Looking GlassRated ★ 5.0
Spider-Man: HomecomingRated ★ 5.0
Wonderful NightmareRated ★ 5.0
BelieverRated ★ 5.0
GravityRated ★ 4.5
Chronicle of a Blood MerchantRated ★ 4.5
The IntouchablesRated ★ 5.0
Vanishing Time: A Boy Who ReturnedRated ★ 4.5
The Classified FileRated ★ 5.0
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 5.0
Begin AgainRated ★ 5.0
Salut d’AmourRated ★ 5.0
Ode to My FatherRated ★ 4.5
Finding DoryRated ★ 5.0