Series
Ratings
27
Kill Me, Heal MeRated ★ 5.0- My Mad Fat DiaryRated ★ 5.0
The Walking Dead Season 8Rated ★ 5.0
Discovery of RomanceRated ★ 5.0
Descendants of the SunRated ★ 5.0
My Husband Got a FamilyRated ★ 5.0- Brilliant LegacyRated ★ 5.0
The Walking Dead Season 7Rated ★ 5.0
The Walking DeadRated ★ 5.0
Good DoctorRated ★ 4.5
The Walking Dead Season 5Rated ★ 4.5
The Walking Dead Season 4Rated ★ 4.5
Parasyte -the maxim-Rated ★ 4.0
She Was PrettyRated ★ 4.5
Jealousy IncarnateRated ★ 4.0
The Walking Dead Season 3Rated ★ 4.5
The Walking Dead Season 2Rated ★ 4.5
My Daughter, Geum Sa-WolRated ★ 4.5
Reply 1988Rated ★ 5.0
SignalRated ★ 5.0