Titles you rated
Beauty and the BeastRated ★ 2.5
The VillainessRated ★ 3.0
Midnight RunnersRated ★ 2.5
Happy Death DayRated ★ 3.0
Love LetterRated ★ 3.0
Along with the Gods: The Two WorldsRated ★ 3.5
Captain America: Civil WarRated ★ 3.0
Avengers: Age of UltronRated ★ 3.5
Avengers: EndgameRated ★ 3.5
Avengers: Infinity WarRated ★ 3.5
SearchingRated ★ 2.5
ExitRated ★ 3.0
AnnaRated ★ 4.0
KPop Demon HuntersRated ★ 5.0
Frozen IIRated ★ 4.0
Hitman: Agent JunRated ★ 3.0
TenetRated ★ 4.0
Samjin Company English ClassRated ★ 3.0
Demon Slayer the Movie: Mugen TrainRated ★ 4.0
CruellaRated ★ 3.0