Titles you rated
The Exit 8Rated ★ 2.5
FrankensteinRated ★ 4.0
Predator: BadlandsRated ★ 4.0
BugoniaRated ★ 3.5
The Wolf of Wall StreetRated ★ 4.5
Speak No EvilRated ★ 3.5
Sleep TightRated ★ 3.0
One Battle After AnotherRated ★ 5.0
No Other ChoiceRated ★ 3.5
SinnersRated ★ 3.5
The Big ShortRated ★ 3.5
TogetherRated ★ 3.0
ZombielandRated ★ 2.5
Thirteen LivesRated ★ 3.5
The GiftRated ★ 3.0- My Daughter is a ZombieRated ★ 3.5
The Fantastic Four: First StepsRated ★ 3.5
Wall to WallRated ★ 2.5
F1: The MovieRated ★ 3.5
Fight ClubRated ★ 4.0