Titles you rated
- Physical: AsiaRated ★ 3.5
I am Solo, Love ForeverRated ★ 3.5- 블록체인의 도시, 두바이Rated ★ 0.5
Better Late Than SingleRated ★ 3.5
Low LifeRated ★ 4.5
Codename: Kids Next DoorRated ★ 4.0
Squid Game Season 3Rated ★ 3.5
KarmaRated ★ 4.0
Squid Game Season 2Rated ★ 4.0
Shop of the LampRated ★ 3.5
Arcane Season 2Rated ★ 5.0- 이혼숙려캠프: 새로고침Rated ★ 2.5
- RAP:PUBLICRated ★ 3.0
Culinary Class WarsRated ★ 5.0- The FrogRated ★ 3.0
Delicious in DungeonRated ★ 3.5
No Way Out: The RouletteRated ★ 3.5
Baby ReindeerRated ★ 5.0
One Punch Man Season 2Rated ★ 4.0
The 8 ShowRated ★ 3.5