Series
Ratings
19
Rustic PeriodRated ★ 4.0
SignalRated ★ 4.5
GoblinRated ★ 4.5
Jeong Do JeonRated ★ 4.0
Nodame CantabileRated ★ 4.0
The Big Bang Theory Season 1Rated ★ 4.5
Athena: Goddess of WarRated ★ 4.0
Game of ThronesRated ★ 4.0
Game of Thrones Season 3Rated ★ 4.0
Solitary Gourmet Season 2Rated ★ 4.0
IRISRated ★ 4.5- Midnight Diner Season 1Rated ★ 4.0
Secret Love AffairRated ★ 4.0
Abnormal SummitRated ★ 3.5
Game of ThronesRated ★ 4.5
Chef & My Fridge Season 1Rated ★ 4.0
The Moon Embracing the SunRated ★ 4.0
W: Two Worlds ApartRated ★ 4.0
Kill Me, Heal MeRated ★ 3.5