Movies
Ratings
134
The Kite RunnerRated ★ 5.0
WadjdaRated ★ 3.5
BoyhoodRated ★ 3.0
CapernaumRated ★ 5.0
Reign Over MeRated ★ 4.0
Miss BaekRated ★ 4.5
Black SwanRated ★ 3.5
MoneyRated ★ 4.0
BelieverRated ★ 3.0
The Lovers on the BridgeRated ★ 2.0
AtonementRated ★ 4.0
Secret SunshineRated ★ 4.0
CubeRated ★ 4.5
UpRated ★ 4.5
The Truman ShowRated ★ 5.0
Forrest GumpRated ★ 5.0
The Face ReaderRated ★ 4.0
The King's SpeechRated ★ 5.0
The GiverRated ★ 4.0
FlippedRated ★ 4.0