Movies
Ratings
159
DolittleRated ★ 1.5
Nicholas on HolidayRated ★ 1.5
Ocean WavesRated ★ 3.5
The SpongeBob Movie: Sponge on the RunRated ★ 3.5
ParasiteRated ★ 4.5
PaprikaRated ★ 3.5
The Grand Budapest HotelRated ★ 3.5
Little Forest: Summer/AutumnRated ★ 4.0
HereditaryRated ★ 4.0
The Emperor's New GrooveRated ★ 1.5
Cloudy with a Chance of MeatballsRated ★ 2.0
Sailor Moon S the Movie: Hearts in IceRated ★ 3.0
The King's LettersRated ★ 1.0
Finding DoryRated ★ 3.0
War for the Planet of the ApesRated ★ 0.5
The Wind RisesRated ★ 2.5
DownsizingRated ★ 3.0
To All the Boys P S I Still Love YouRated ★ 3.0
Blackpink: Light Up the SkyRated ★ 3.0
Midsommar Director's CutRated ★ 4.0