Titles you rated
Crimson TideRated ★ 3.0
StealthRated ★ 4.0
Mao's Last DancerRated ★ 2.0
Life Is BeautifulRated ★ 4.0
Matchstick MenRated ★ 2.0
The Lord of the Rings: The Two TowersRated ★ 4.0
AssassinsRated ★ 5.0
GladiatorRated ★ 5.0
Ladder 49Rated ★ 5.0
Mutt BoyRated ★ 5.0
Bad GuyRated ★ 2.0
Camille ClaudelRated ★ 2.0
Battle of the WarriorsRated ★ 3.0
The Coast GuardRated ★ 5.0
No DoubtRated ★ 3.0
WantedRated ★ 5.0
Rush Hour 2Rated ★ 5.0
GreaseRated ★ 2.0
Don't Cry for Me, SudanRated ★ 2.0- KISSESRated ★ 3.0