Series
Ratings
25
Friends Season 10Rated ★ 5.0
The SopranosRated ★ 4.5
Tears of the DragonRated ★ 4.0
The SopranosRated ★ 4.5
NarcosRated ★ 4.5
NarcosRated ★ 5.0
NarcosRated ★ 5.0
Game of ThronesRated ★ 4.0
Something Happened in BaliRated ★ 3.5
FingersmithRated ★ 3.5
True BloodRated ★ 2.0
How I Met Your MotherRated ★ 4.5
SpartacusRated ★ 4.0
Game of ThronesRated ★ 4.5- M&MRated ★ 0.5
JumongRated ★ 3.0- Ladies of the PalaceRated ★ 4.5
Sharp1Rated ★ 5.0
5th RepublicRated ★ 5.0
Bad GuysRated ★ 3.0