Series
Ratings
136
Friends Season 1Rated ★ 4.5
High Potential Season 1Rated ★ 3.0
FBI Season 7Rated ★ 4.0
FBI Season 6Rated ★ 4.0
FBI Season 5Rated ★ 3.0
FBIRated ★ 4.0
FBI Season 3Rated ★ 4.0
FBIRated ★ 4.0
FBIRated ★ 4.0
The MandalorianRated ★ 4.5
The MandalorianRated ★ 4.0
NarcosRated ★ 4.0
NarcosRated ★ 3.5
The Last of Us Season 1Rated ★ 4.0
WestworldRated ★ 3.0
The Falcon and the Winter SoldierRated ★ 3.5
This Is UsRated ★ 4.5
This Is UsRated ★ 4.5
9-1-1: Lone Star Season 5Rated ★ 3.5
3 Body ProblemRated ★ 4.0