Titles you rated
Zootopia 2Rated ★ 4.0
The Color of PomegranatesRated ★ 2.5
ElephantRated ★ 4.0
FrankensteinRated ★ 4.0
BugoniaRated ★ 3.0
Stuart: A Life BackwardsRated ★ 4.5
The Zone of InterestRated ★ 4.5
One Battle After AnotherRated ★ 4.5
It Was Just an AccidentRated ★ 5.0
Dune: Part TwoRated ★ 4.5
No Other ChoiceRated ★ 4.5
The PostRated ★ 4.0
Poor ThingsRated ★ 4.5
Kinds of KindnessRated ★ 4.0
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba - Infinity CastleRated ★ 3.5
Deadpool & WolverineRated ★ 4.0
The SubstanceRated ★ 4.0
BallerinaRated ★ 3.5
I Am LoveRated ★ 3.0
SupermanRated ★ 4.0