Titles you rated
The Devil All the TimeRated ★ 3.5
Mickey 17Rated ★ 3.5
WickedRated ★ 3.5
Deadpool & WolverineRated ★ 3.5
Inside Out 2Rated ★ 3.5
Furiosa: A Mad Max SagaRated ★ 4.0
The Boy in the Striped PajamasRated ★ 4.5
Dune: Part TwoRated ★ 4.5
ExhumaRated ★ 3.5
WonkaRated ★ 3.5
Jujutsu Kaisen 0: The MovieRated ★ 4.0
Concrete UtopiaRated ★ 3.5
12.12: THE DAYRated ★ 4.0
The Boy and the HeronRated ★ 4.0
OppenheimerRated ★ 4.0
BarbieRated ★ 3.0
ElementalRated ★ 3.5
MissingRated ★ 3.5
The FlashRated ★ 4.0
The Roundup: No Way OutRated ★ 3.5