Titles you rated
Beef Season 1Rated ★ 4.5
Cyberpunk: Edgerunners Season 1Rated ★ 5.0
Mr. SunshineRated ★ 5.0
Our Beloved SummerRated ★ 4.0
Demon Slayer Entertainment District ArcRated ★ 4.0
Demon SlayerRated ★ 4.0
Loki Season 1Rated ★ 4.5
ExtracurricularRated ★ 4.0
It's Okay, It's LoveRated ★ 5.0
Mad for Each OtherRated ★ 4.0
WandaVisionRated ★ 4.0
The Falcon and the Winter SoldierRated ★ 4.0
DisenchantmentRated ★ 3.5
DisenchantmentRated ★ 3.5
DisenchantmentRated ★ 3.5
The Queen's GambitRated ★ 4.5
Kingdom Season 1Rated ★ 4.0
KingdomRated ★ 4.0
When the Camellia BloomsRated ★ 4.5
Atlanta Season 2Rated ★ 4.0