Titles you rated
ThirstRated ★ 4.0
HappyendRated ★ 1.5
Mickey 17Rated ★ 2.0
The Girl Who Leapt Through TimeRated ★ 2.0
Don't Look UpRated ★ 2.5
Last HolidayRated ★ 2.5
Ben-HurRated ★ 4.0
The Blind SideRated ★ 3.0
TangledRated ★ 2.0
My Neighbor TotoroRated ★ 3.0
Back to the FutureRated ★ 2.0
Love ActuallyRated ★ 2.0
Monsters, Inc.Rated ★ 3.5- ザ・タイタニックRated ★ 3.0
LeonRated ★ 3.0
Modern TimesRated ★ 4.0
Rise of the Planet of the ApesRated ★ 3.0
King KongRated ★ 1.0
Call Me by Your NameRated ★ 2.5
Your Name.Rated ★ 1.0