Series
Ratings
232
Dope Mayaku Torishimaribu TokusyukaRated ★ 1.0
Keizoku 2: SPECRated ★ 4.0- 체이스 ~ 국세사찰관 ~Rated ★ 3.5
Hi wa Mata NoboruRated ★ 2.5- Mori no AsagaoRated ★ 3.0
Ryojin no OnoRated ★ 3.5- KoiRated ★ 3.0
- 동창생 ~ 사람은 세 번 사랑을 한다 ~Rated ★ 2.5
DearestRated ★ 4.5
When Life Gives You TangerinesRated ★ 2.5- Nijiiro KaruteRated ★ 3.5
- Unmet: Aru Nogekai no NikkiRated ★ 3.5
Ossan's Love ReturnsRated ★ 3.5
Ano Toki Kiss Shite OkebaRated ★ 4.5
Seika's SkyRated ★ 3.0- 콘트레일 ~죄와 사랑~Rated ★ 3.0
SunnyRated ★ 3.5- Love in the Big CityRated ★ 3.5
- LitvinenkoRated ★ 3.0
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 3.0