Titles you rated
Flying ColorsRated ★ 3.5
Call Me by Your NameRated ★ 4.5
AquamanRated ★ 4.5
BraveRated ★ 3.5
AladdinRated ★ 4.5
ExitRated ★ 5.0
Doggy PooRated ★ 4.0
Crayon Shin-chan: The Legend Called Buri Buri 3 Minutes ChargeRated ★ 4.0
Crayon Shin-chan: Unkokusai's AmbitionRated ★ 3.5
Crayon Shin chan: Dengeki! Buta no Hizume DaisakusenRated ★ 4.0
Crayon Shin-chan: Fierceness That Invites Storm! The Kasukabe Boys of the Evening SunRated ★ 4.5
Crayon Shin-chan: Fierceness That Invites Storm! The Battle of the Warring StatesRated ★ 4.5
Crayon Shin-chan: Pursuit of the Balls of DarknessRated ★ 4.0
Detective Conan: The Last Wizard of the CenturyRated ★ 4.0
Crayon Shin-chan: Explosion! The Hot Spring's Feel Good Final BattleRated ★ 4.0
Detective Conan: Strategy Above the DepthsRated ★ 4.0
Detective Conan: Countdown to HeavenRated ★ 4.0
Crayon Shin-chan: Jungle That Invites StormRated ★ 4.0
Detective Conan: Skyscraper on a TimerRated ★ 4.0
Detective Conan: The Eleventh StrikerRated ★ 4.0