Titles you rated
The MartianRated ★ 4.0
The Advocate: A Missing BodyRated ★ 3.5
A Hard DayRated ★ 4.5
The Eichmann ShowRated ★ 4.5
LegendRated ★ 3.0
SicarioRated ★ 5.0
The Brand New TestamentRated ★ 4.5
Once Upon a Time in AmericaRated ★ 4.5
The RevenantRated ★ 4.0
The Hateful EightRated ★ 4.5
The Big ShortRated ★ 4.5
CarolRated ★ 3.5
Dongju: The Portrait of a PoetRated ★ 3.0
2001: A Space OdysseyRated ★ 4.5
Spirits' HomecomingRated ★ 4.0
ZootopiaRated ★ 4.0
Phantom DetectiveRated ★ 3.5
AnomalisaRated ★ 3.5
Captain America: Civil WarRated ★ 4.5
The WailingRated ★ 5.0