Titles you rated
RevenantRated ★ 2.5
Siren: Survive the IslandRated ★ 5.0- DopesickRated ★ 3.5
BroadchurchRated ★ 4.5
GlitchRated ★ 4.0
Narco-SaintsRated ★ 1.5
The Promised Neverland Season 2Rated ★ 2.0
My Hero AcademiaRated ★ 2.5
My NameRated ★ 3.0- The Lost RoomRated ★ 2.5
MIU404Rated ★ 3.5
BroadchurchRated ★ 4.0
PSYCHO-PASSRated ★ 2.5
My Hero Academia Season 5Rated ★ 3.0
Modern FamilyRated ★ 4.0
A Dance From AfarRated ★ 3.5
YouRated ★ 1.5
The Promised NeverlandRated ★ 3.5
Legal HighRated ★ 3.5
Squid Game Season 1Rated ★ 1.5