Titles you rated
MovingRated ★ 3.5
D.P. Season 2Rated ★ 3.5
The Glory Part 1Rated ★ 4.0
WandaVisionRated ★ 4.0
Loki Season 1Rated ★ 3.5
Chainsaw ManRated ★ 3.5
Wednesday Season 1Rated ★ 4.0
Reborn RichRated ★ 2.5
Narco-SaintsRated ★ 4.5
Little WomenRated ★ 4.0
GlitchRated ★ 3.5
Extraordinary Attorney WooRated ★ 4.0
Demon Slayer Entertainment District ArcRated ★ 3.5
SPY x FAMILY Season 1 Part 1Rated ★ 4.0
AnnaRated ★ 4.0- Damn Good CompanyRated ★ 4.5
The Promised Neverland Season 2Rated ★ 2.0
VincenzoRated ★ 3.5
Hospital Playlist Season 1Rated ★ 4.0
Attack on Titan The Final Season Part 1Rated ★ 4.0