Movies
Ratings
245
A Hard DayRated ★ 2.5
Tazza: The Hidden CardRated ★ 3.0
Pacific RimRated ★ 3.0
The King's SpeechRated ★ 3.5
The Matrix RevolutionsRated ★ 4.0
Bruce AlmightyRated ★ 4.0
The Day After TomorrowRated ★ 3.5
The Matrix ReloadedRated ★ 4.0
Toy Story 2Rated ★ 3.5
HerRated ★ 4.0
2001: A Space OdysseyRated ★ 4.0
Cast AwayRated ★ 4.0
Monsters, Inc.Rated ★ 3.5
Love ActuallyRated ★ 4.0
Toy StoryRated ★ 4.5
The Lord of the Rings: The Fellowship of the RingRated ★ 4.0
The Lord of the Rings: The Two TowersRated ★ 4.0
The Lord of the Rings: The Return of the KingRated ★ 4.0
The MatrixRated ★ 4.5
Men in Black IIRated ★ 4.0